Zużyte lokum trzeba odnowić

Zużyte lokum trzeba odnowić

Category : Blog

Moja siostra posiadała niemłode już lokum w centrum Gdańska. Jednakże z powodu najmu obcym ludziommieszkanie wymagało całkowitego odnowienia. W skład wchodziły 3 pokoje stąd powierzchnia nie okazała się być nazbyt pokaźna, w sumie w przybliżeniu 43 m kw. Powinno się jednak zmienić elektrykę, pomalować ściany, wstawić nowe okna jak i również wyłożyć kafelki.
okno na basen
Byłam przekonana, iż ma siostra nie będzie miała adekwatnych środków więc chciałam choć w części wesprzeć w pracy. Uzyskała kredyt w banku na 15 tys. złotych. Nabyła nowe sprzęty do kuchni, podłogi a także farby dlatego szybko rozpoczęłyśmy renowację. Zaprosiła także brygadę, która przystąpiła do kładzenia kafelek.
miasto
Kłopotem okazały się być okna, które powinno się jak najszybciej zamontować, ponieważ stare były nieszczelne zaś w konsekwencji w mieszkaniu było zimno. Pożądałyśmy odnaleźć dobrą firmę, która zajmuje się produkcją okien. Moja przyjaciółka wspomniała, iż jak instalowała okna wtedy korzystała z usług przedsiębiorstwa Okna Optimus w Gdyni. W następstwie tego w necie wprowadziłam termin oknaoptimus.eu okna gdańsk i weszłam na stronę internetową tego przedsiębiorstwa. Znajdowały się okna przesuwane, które pragnęła zakupić moja siostrzyczka. Zamówiłyśmy takie, które miały parę profili a także okucia rozwierno-uchylne. Cena to około 2 000 zł, więc nie osłabiło to silnie posiadanych oszczędności. Już po pomalowaniu pokoi oraz zastosowaniu nowych podłóg wyczekiwałyśmy na ekipę, jaka wstawi okna. Montowanie okien trwało zaledwie kilka godzin. Potem miałyśmy jedynie uprzątnąć oraz wtaszczyć zamówione sprzęty.
ocieplony dom

Mieszkanie przedstawiało się wspaniale

Gdy niezbędne prace zrealizowano to gniazdko siostry wyglądało jak nowy dom. Pożądałyśmy to mieszkanie później wystawić na sprzedaż, tym samym za sprawą odnowienia z pewnością koszt domu urośnie. Leżało w świetnym miejscu a to też zwiększało moja siostra. Pożyczkę uregulowała bez kłopotów a ostatnimi czasy otrzymała chwilówkę aby nabyć nowe sprzęty AGD. Nieraz spędzam z nią czas i wspólnie chwalimy odnowione mieszkanie. Z powodu zamontowanych okien mieszkanie jest ciepłe a kolor mebli sprawia, iż w mieszkaniu stało się czyściej. Jakkolwiek pochłonęło to dużo środków to korzystne było te cztery kąty odnowić.