Pożyczki na podratowanie zadłużonych

Pożyczki na podratowanie zadłużonych

Category : Blog

Nie jest łatwo zdobyć pożyczkę będąc wysoko zadłużonym. W najgorszej sytuacji są osoby będące obciążone postępowaniem komorniczym. Zazwyczaj firmy pożyczkowe sprawdzają dokładnie swoich potencjalnych klientów pod kątem wiarygodności finansowej. Tak więc ci, którzy taką wiarygodnością finansową nie mogą się wykazać często od razu są wykluczani z dalszego postępowania.

Pożyczki dla zadłużonych są dostępne tylko u niektórych kredytodarców. Przedsiębiorstwa finansowe podchodzą do tego typu transakcji z dużą ostrożnością. Pożyczki dla osób, przeciwko którym prowadzone jest postępowanie windykacyjne są pożyczkami o niższych kwotach. Taką gotówkę udostępniają wyłącznie firmy pożyczkowe, nie posiadają ich natomiast banki. Także nie wszystkie parabanki udostępniają pożyczki z komornikiem. Chcąc znaleźć taką propozycję należy skontaktować się bezpośrednio z przedstawicielem firmy pożyczkowej.
pożyczka z komornikiem bywa dużo wyżej oprocentowana, niż w ofertach dla osób mogących wykazać się wypłacalnością. Wiąże się to przede wszystkim z większym ryzykiem finansowym dla firmy udzielającej kredytu . Dlatego też warto jest szczegółowo zapoznać się z oferowaną propozycją.

Dość chętnie pożyczek dla osób dla obciążonych finansowo udziela firma Provident. Na niedługo czas możemy tu otrzymać pożyczkę w wysokości 10 tyś. Pożyczki te są dość drogie, zwłaszcza gdy wybierzemy obsługę domową. Pożyczki dla zadłużonych można znaleźć także w firmie Asa Kredyt, tu oferowany jest termin zwrotu – 36 miesięcy.