Oferta firmy Icynene.

Oferta firmy Icynene.

Category : Budownictwo

Nasza firma od 1986 roku jest liderem w dziedzinie produkcji izolacji dla wszelkiego rodzaju zabudowań. Renoma naszej firmy jest dowodem na wysoką jakość oraz trwałość naszych produktów. Nasze niemalże 30-letnie doświadczenie może być dla Państwa gwarantem satysfakcji oraz zadowolenia z naszych usług. Kilka słów o naszych produktach. Wszelkie pianki izolacyjne marki Icynene, są wyprodukowane z użyciem najnowszej technologii, która zapewnia rezultaty najwyższej jakości. Ich zastosowanie przynosi niezwykle korzystne rezultaty. Nie tylko pozwala zaoszczędzić na kosztach ogrzewania, ale także zmniejsza oddziaływanie alergenów i wilgoci, co z pewnością będzie mieć pozytywny wpływ na zdrowie osób przebywających w budynku. Niezwykła trwałość naszych pianek gwarantuje zachowanie ich właściwości, przez cały okres użytkowania budynku. Oczywiście izolacja z wykorzystaniem naszych pianek jest przeprowadzana przez autoryzowanych wykonawców.

Zwłaszcza w okresie zimowym, zalecane jest posiadanie odpowiedniej izolacji, celem zminimalizowania niekorzystnego wpływu warunków atmosferycznych. W tym okresie szczególnie polecamy specjalne pianki poliuretanowe, które umożliwiają wykonanie natrysków nawet zimą, nie tracąc przy tym swoich właściwości. Zależności od typu pianki, ich zastosowanie może odbyć się w temperaturze -15, a nawet -30 stopni.

natrysk izolacji

Nasza izolacja może być zastosowana do wszelkich powierzchni w budynku, które nie są dostatecznie odizolowane. Nasze pianki są stosowane między innymi do izolacji: ścian, podłóg, sufitów, poddasz, piwnic oraz wszelkich trudno dostępnych miejsc. Dzięki temu mają Państwo możliwość kompleksowego zapewnienia odpowiedniej izolacji dla całego budynku.

W razie jakichkolwiek pytań odnośnie działania lub zastosowania naszych pianek, mają Państwo możliwość skontaktowania się z naszym doradcą, który rozwieje wszystkie Państwa wątpliwości. Poza wysoką jakością naszych produktów, priorytetem firmy Icynene jest zadowolenie klientów korzystających z naszych usług.